Hellerup9

Wyjątkowy dom w Hellerup, Dania

Lokalizacja: Hellerup, Dania
Rodzaj budynku: Dom prywatny
Projekt: Remont generalny
Zamontowany SkamoWall: 100 m²
Rok: 2023

Hellerup Hellerup2 Hellerup3 Hellerup4 Hellerup5 Hellerup6 Hellerup7 Hellerup8 Hellerup9 Jaspercarlberg L9A7198

W Hellerup, w Danii znajduje się wyjątkowy dom, który przeszedł niezwykłą renowację. Właściciel domu zdecydował się wykonać krok w kierunku poprawy klimatu w pomieszczeniach i stworzenia zdrowego i komfortowego domu dla rodziny. Aby to osiągnąć, zdecydowali się na zastosowanie SkamoWall.

Wnętrze domu charakteryzowało się wykorzystaniem tradycyjnych materiałów i technik budowlanych, które nie zawsze były w stanie spełnić wymagań dotyczących optymalnego klimatu wewnętrznego. Mając wizję stworzenia środowiska wolnego od problemów z wilgocią i szkodliwej pleśni właściciel zdecydował się włączyć SkamoWall do swojego projektu renowacji.

W tym ekskluzywnym domu wykorzystano SkamoWall, co dało estetyczny efekt wnętrza. Naturalna faktura i kolor SkamoWall nadaje ścianom wygląd, idealnie współgrający z klasyczną architekturą domu. To połączenie funkcjonalności i estetyki sprawia, że SkamoWall jest idealnym wyborem dla projektów renowacyjnych, które mają na celu zachowanie autentycznego uroku domu.