Charlottenlund1

Ekskluzywny dom w Charlottenlund, Dania

Lokalizacja: Charlottenlund, Dania
Rodzaj budynku: Dom prywatny
Projekt: Remont generalny
Zamontowany SkamoWall: 250 m²
Rok: 2023

SkamoWall rozwiązał problem wilgoci
w
luksusowej willi z ogrodem w miejscowości Charlottenlund

Kiedy młoda para kupiła luksusową willę z ogrodem w Charlottenlund w Danii, stanęła przed nieoczekiwanymi wyzwaniami związanymi ze złym klimatem panującym w pomieszczeniach. Dalsze badania uwidoczniły znaczne problemy z rozwojem pleśni w ścianach zewnętrznych, które objęły ściany i wełnę mineralną.

Sytuacja była niepokojąca i młoda para postanowiła podjąć działania naprawcze, zmierzające w kierunku stworzenia zdrowego i komfortowego środowiska domowego. Po intensywnych poszukiwaniach zdecydowano się na całkowitą renowację budynku z pomocą firmy RIK Byg Indeklima ApS.

Firma RIK Byg Indeklima ApS przeprowadziła kompleksowe usuwanie pleśni oraz wymianę ścian i wełny mineralnej, które zostały poważnie dotknięte rozwojem pleśni. Wybrano system SkamoWall, który idealnie nadaje się do tworzenia zdrowego klimatu w pomieszczeniu, ponieważ reguluje wilgotność i zapobiega rozwojowi pleśni.

Zaakceptuj marketingowe pliki cookie, aby obejrzeć ten film Kliknij tutaj, aby otworzyć moduł wyboru plików cookie.
Charlottenlund1 Charlottenlund2 Charlottenlund3 Charlottenlund4 Charlottenlund6 Charlottenlund8 Charlottenlund7 Charlottenlund5 Charlottenlund9 Charlottenlund10