Roundtower

Szpital w Monaghan, Irlandia

Wykonawca: Roundtower Lime
Lokalizacja: Monaghan, Irlandia
Rodzaj budynku: Kompleks apartamentowy
Projekt: Renowacja
Zamontowany Skamowall: 2225 m²
Rok: 2022

Roundtower2 Roundtower3 Roundtower4 Roundtower5 Roundtower6 Roundtower7 Roundtower8 Roundtower

Renowacja dawnego szpitala w Monaghan w Irlandii, który został przekształcony w mieszkania, została przeprowadzona przez Roundtower Lime - renomowaną firmę zajmującą się renowacją budynków, która posiada specjalistyczną wiedzę w zakresie renowacji obiektów historycznych. Celem projektu było zachowanie wyglądu architektonicznego i historycznego budynku starego szpitala, jednocześnie tworząc nowoczesne i komfortowe mieszkania.

Firma Roundtower Lime zajęła się wszystkimi aspektami renowacji, w tym projektowaniem, budową i odrestaurowaniem budynku. Przy realizacji projektu pracował zespół doświadczonych architektów, robotników budowlanych i historycznych ekspertów, którzy wspólnie pracowali nad tym, aby zapewnić, że renowacja została przeprowadzona z największą dbałością i precyzją.

Jednym z głównych celów renowacji było zachowanie oryginalnych elementów architektonicznych i detali, które czyniły szpital wyjątkowym. Właśnie dlatego SkamoWall był oczywistym wyborem, ponieważ pozwolił zachować oryginalną elewację budynku, a jednocześnie zapewnił prawidłowe warunki klimatyczne w pomieszczeniu.